HomeLajmeAdelina Berisha shfaq linjat e saja trupore në fotografinë e fundit
spot_img

Related Posts

Featured Artist

Kaleb Black

Painter

Kaleb started this adventure 7 years ago, when there was no real voice protecting the environment. His masterpieces promote saving the Earth.

Adelina Berisha shfaq linjat e saja trupore në fotografinë e fundit

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha është shumë e afërt me fansat e saj

Ajo përmes postimeve në rrjete sociale ndan me ndjekësit përditshmërinë e saj, ku merr komente të shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi në “InstaStory”, ku shihet në fitnes.

Ajo dukej mjaft seksi duke i shfaqur linjat e saja trupore.

Ndërkohë, Adelina është duke punuar për projektin e saj të ri, i cili do jetë solo projekt. /Lajmi.net

LAJMI I FUNDIT

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code

Latest Posts