HomeLajmeBurri e gjen gruan pa shenja jete në shtëpinë e tyre në...
spot_img

Related Posts

Featured Artist

Kaleb Black

Painter

Kaleb started this adventure 7 years ago, when there was no real voice protecting the environment. His masterpieces promote saving the Earth.

Burri e gjen gruan pa shenja jete në shtëpinë e tyre në Gjilan

Një person ka raportuar në Polici se bashkëshorten e ka gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tyre në Gjilan, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia ka bërë të ditur se njësia relevante ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar vdekja e viktimës.

Ndërkohë, me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur dje rreth orës 03:15 në Gjilan.

Rasti në Polici është iniciuar si “Vdekje e dyshimtë” dhe sipas tyre është ende në procedura hetimore./GazetaSinjali/

LAJMI I FUNDIT

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code

Latest Posts