HomeLajmeE rëndë/ Gjendet pa shenja jete një i mitur në një serrë...
spot_img

Related Posts

Featured Artist

Kaleb Black

Painter

Kaleb started this adventure 7 years ago, when there was no real voice protecting the environment. His masterpieces promote saving the Earth.

E rëndë/ Gjendet pa shenja jete një i mitur në një serrë në Viti

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një i mitur dje është gjetur pa shenja jete në një serrë afër shtëpisë së tij në Viti, shkruan Gazeta Sinjali.

Njësia relevante ka dalë në vendin e ngjarjes, ku dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar vdekja e tij.

Ndërkohë, me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar ende dhe është cilësuar si “Vdekje e dyshimtë”./GazetaSinjali/

LAJMI I FUNDIT

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code

Latest Posts