HomeLajmeGanimete Musliu 'ia ftofë' kolgut të saj që tha se 'Pa PDK-në,...
spot_img

Related Posts

Featured Artist

Kaleb Black

Painter

Kaleb started this adventure 7 years ago, when there was no real voice protecting the environment. His masterpieces promote saving the Earth.

Ganimete Musliu ‘ia ftofë’ kolgut të saj që tha se ‘Pa PDK-në, Kosovën e ha dreqi’ – ka një thënie të re dhe më të fuqishme

Ganimete Musliu ‘ia ftofë’ kolgut të saj që tha se ‘Pa PDK-në, Kosovën e ha dreqi’ –

Ganimete Musliu ka një thënie të re dhe më të fuqishme

VIDEO:

LAJMI I FUNDIT

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code

Latest Posts