HomeBOTAGruaja e gjitha e zhveshur shkatërron lokalin, policia e qëllon me...
spot_img

Related Posts

Featured Artist

Kaleb Black

Painter

Kaleb started this adventure 7 years ago, when there was no real voice protecting the environment. His masterpieces promote saving the Earth.

Gruaja e gjitha e zhveshur shkatërron lokalin, policia e qëllon me…

Ky është momenti kur një grua e zhveshur ka shkatërruar një lokal në Florida, para se policia të ndërhynte duke e qëlluar me një armë që të trullos.

“Daily Mail” shkruan se është fjala për 53-vjeçaren, Tina Kindred, e cila ishte “jashtë kontrollit”, kur bëri gjestin e papritur.

Zyra e policisë lokale ka njoftuar se pasi e kanë qëlluar, e kanë dërguar në paraburgim.

Siç shihet nga pamjet e publikuara nga mediat e huaja, Kindred shihet teksa qëndron nuk në banakun e lokalit dhe nis e hedh në tokë të gjitha gjërat.

Sipas policisë, kjo ngjarje ka ndodhur në Outback Steakhouse, ndërsa më herët ajo kishte bërë të njëjtin incident edhe në Mojo Grill.

Gjithashtu bëhet e ditur se pas paraburgimit, 53-vjeçarja është dërguar në një qendër shëndetësore, “Advent Health” për trajtim.

LAJMI I FUNDIT

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code

Latest Posts