HomeLajmeKëngëtarja kosovare “kopjon” modelen e famshme, pozon me bikini në dëborë
spot_img

Related Posts

Featured Artist

Kaleb Black

Painter

Kaleb started this adventure 7 years ago, when there was no real voice protecting the environment. His masterpieces promote saving the Earth.

Këngëtarja kosovare “kopjon” modelen e famshme, pozon me bikini në dëborë

Flaka Krelani ka kopjuar supermodelen me famë botërore, Kendall Jenner. Këngëtarja kosovare, e cila së fundmi është shpërngulur përfundimisht në Shtetet e Bashkuara, ka pozuar mes dëborës.

Krelani ka sfiduar të ftohtin pasi shfaqet me bikini dhe me një palë çizme.

 

Pak ditë më parë, dhe modelja Kendall Jenner bëri xhiron e botës me fotot me bikini që ndau në rrjete sociale. Ajo shkruante se vendosi ta bënte këtë sepse ia kishte sugjeruar Wim Hoff.

 

62-vjeçari, i cili njihet edhe me emrin “The Iceman”, i famshëm për aftësinë e tij për t’i bërë ballë temperaturave të ftohta.

/abcnews.a

LAJMI I FUNDIT

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code

Latest Posts