29.4 C
London
Thursday, August 11, 2022

Ky është parashikimi i motit për sot

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, raporton Sinjali.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga ana verilindore e lehtë deri mesatare.

/GazetaSinjali/

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code