29.4 C
London
Thursday, August 11, 2022

Momenti kur Dardan Molliqaj godet me shuplakë policin te shkallët e Qeverisë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, sot gjatë protestës së mbajtur para Qeverisë është përplasur me zyrtarët policorë, pasi ai kërkonte që ata të zmbrapseshin dhe t’iu drejtohej protestuesve nga shkallët e hyrjes së objektit të Qeverisë.

Kjo kërkesë e Molliqajt fillimisht u refuzua, çka çoi në tensionim të situatës.

Në disa pamje të publikuara gjatë protestës, Molliqaj shihet se në një moment e godet me shuplakë në fytyrë njërin prej policëve.

Në videon e mëposhtme nga minuta 01:50 gjeni momentin kur Molliqaj godet policin.

EO

/GazetaSinjali/

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code