HomeLajme'Na s'e kemi përcjellë luftën prej televizionit' - 'Ti je turkofil', debat...
spot_img

Related Posts

Featured Artist

Kaleb Black

Painter

Kaleb started this adventure 7 years ago, when there was no real voice protecting the environment. His masterpieces promote saving the Earth.

‘Na s’e kemi përcjellë luftën prej televizionit’ – ‘Ti je turkofil’, debat i ashpër mes Kabashit dhe Xhevdet Pozharit në studio, ‘nxehet’ situata

‘Na s’e kemi përcjellë luftën prej televizionit’ –

‘Ti je turkofil’,

debat i ashpër mes Kabashit dhe Xhevdet Pozharit në studio,

‘nxehet’ situata

VIDEO:

LAJMI I FUNDIT

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code

Latest Posts