31.7 C
London
Thursday, August 11, 2022

Ngjarja tragjike në Prishtinë, flasin nga QKUK: Vajza është sjellë pa shenja jete

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sonte në Prishtinë pasi një 15 vjeçare ka rënë nga lartësia e një objekti në rrugën “Muharrem Fejza” dhe ka humbur jetën.

E mitura nuk ka mundur t’u bëjë ballë plagëve dhe ka humbur jetën. Doktori kujdestar në QKUK tha për Gazetën Sinjali se vajza është dërguar pa shenja jete në spital.

“Po pacientja e moshës është sjellur me autoambulancë pa shenja jete. Te ne vetëm është konstatuar vdekja. Pacientja kishte lëndime trupore që kanë qenë vdekjeprurëse. Trupi dërgohet në mjekësi ligjore për t’u caktuar shkaku i vdekjes.”

/GazetaSinjali/

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code