HomeLajmePakistan/ 15-vjeçarja vret veten aksidentalisht duke xhiruar video në TikTok
spot_img

Related Posts

Featured Artist

Kaleb Black

Painter

Kaleb started this adventure 7 years ago, when there was no real voice protecting the environment. His masterpieces promote saving the Earth.

Pakistan/ 15-vjeçarja vret veten aksidentalisht duke xhiruar video në TikTok

Një vajzë adoleshente vdiq pasi një pistoletë shpërtheu aksidentalisht gjatë xhirimit të një videoje të TikTok në zonën Phuleli të Hyderabad të enjten, raportoi ARY News.

Sipas policisë, vajza 15-vjeçare, Anam Solangi po përdorte një pistoletë për të xhiruar një video në TikTok. Dyshohet se e ka shtypur këmbëzën e pistoletës dhe plumbi e ka goditur Anamin në stomak, gjë që i ka shkaktuar vdekjen.

 

Nuk ka përshkrim të disponueshëm.

Policia ka nisur hetimet pasi e transportoi trupin në Spitalin Civil të Hyderabad për vdekje.

/GazetaSinjali/

LAJMI I FUNDIT

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code

Latest Posts